QualityNet Foundation: Πανελλήνιος Σχολικός Διαγωνισμός για τους 17 Παγκόσμιους Στόχους Βιώσιμης Ανάπτυξης με τίτλο «Bravo Schools “

Εγκρίθηκε την υλοποίηση του διαγωνισμού με τίτλο Bravo Schools “Δημιουργούμε έναν Καλύτερο Κόσμο“, ο οποίος απευθύνεται σε εκπαιδευτικούς και μαθητές/-τριες Πρωτοβάθμιας (Νηπιαγωγείου και όλων των τάξεων Δημοτικού σχολείου) και Δευτεροβάθμιας (όλων των τάξεων Γυμνασίου, ΓΕΛ και ΕΠΑΛ), όλων των σχολικών μονάδων Γενικής και Ειδικής Εκπαίδευσης της χώρας και των ελληνικών σχολείων του εξωτερικού, για το σχολικό έτος 2023-24.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθύνεστε στον φορέα που διοργανώνει τον ανωτέρω διαγωνισμό στο e-mail: info@qualitynet.gr και στο τηλέφωνο: 210-6898593 (Υπεύθυνη κα ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΞΑΡΧΟΥ).

Προκήρυξη του Διαγωνισμού

ΑΠΟΦΑΣΗ