2ο Κ.Ε.Σ.Υ Β΄Αθήνας: Συνάντηση συνεργασίας και υποστήριξης του ΕΕΠ του κλάδου ΠΕ23 Ψυχολόγοι

Στο πλαίσιο της συνεργασίας και υποστήριξης των Σχολικών Μονάδων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης της Β Αθήνας το 2ο Κ.Ε.Σ.Υ. Β΄ Αθήνας σε συνεργασία με το 1ο Κ.Ε.Σ.Υ Β΄ Αθήνας καλεί σε δεύτερη (2η) συνάντηση συνεργασίας τους ψυχολόγους ΠΕ23 των παραπάνω, οικείων σχολικών μονάδων με θέμα:

«Καθήκοντα και αρμοδιότητες των ψυχολόγων στο σχολικό πλαίσιο, μελέτες περιπτώσεις»

Στη συνάντηση θα συμμετέχουν οι Συντονιστές Εκπαιδευτικού Έργου ΠΕ.70 2ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής.

Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 4.04.2019, ώρες 12.00΄ – 14.00΄ μ.μ. στο χώρο του Δημαρχείου Αγίας Παρασκευής, στην Αίθουσα Συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου, στο ισόγειο Μεσογείων 415-417.