Ε.Ε.Φ.Ε.Ε.: Δηλώσεις για τη Συμμετοχή Μαθητών στους Διαγωνισμούς «Αριστοτέλης» 2023. 10 Μαρτίου για τους μαθητές Γυμνασίου – Λυκείου. 23 Μαρτίου για το Δημοτικό

Δηλώσεις Γυμνασίων και Λυκείων για τη Συμμετοχή Μαθητών τους στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής “Αριστοτέλης” 2023

Για να δηλωθεί η συμμετοχή των μαθητών του Σχολείου σας στον Διαγωνισμό Φυσικής 2023:

• Επιλέγετε τον παρακάτω σύνδεσμο (link) για να ανοίξετε τη σχετική φόρμα  (αρχείο excel)

Δηλώσεις Συμμετοχής στον Διαγωνισμό Φυσικής Γυμνασίου ή Λυκείου

• “Κατεβάζετε” τη φόρμα στον υπολογιστή σας (πατώντας στο link και επιλέγοντας “αποθήκευση” ή κάνοντας δεξί κλικ στο link και επιλέγοντας “αποθήκευση προορισμού ως”).
  • Συμπληρώνετε τα στοιχεία του σχολείου και των μαθητών σύμφωνα με τις οδηγίες.
  • Αποθηκεύετε τη φόρμα.
  • Στέλνετε τη φόρμα (αρχείο excel) ως επισυναπτόμενο αρχείο απαραίτητα από το e-mail του Σχολείου στο e-mail: labste@gmail.com

Υπενθυμίζεται ότι τα Γυμνάσια και τα Λύκεια που θα δηλώσουν συμμετοχή στους Διαγωνισμούς (μέσω της αντίστοιχης φόρμας), θα πρέπει να ενημερώσουν και την οικεία τους Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης.

******************************************************************************

Δηλώσεις Δημοτικών Σχολείων για τη Συμμετοχή Μαθητών τους

στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικών “Αριστοτέλης” 2023

Για να δηλωθεί η συμμετοχή των μαθητών του Σχολείου σας στον Διαγωνισμό Φυσικών 2023:Επιλέγετε τον παρακάτω σύνδεσμο (link) για να ανοίξετε τη σχετική φόρμα  (αρχείο excel)

Δηλώσεις Συμμετοχής στον Διαγωνισμό Φυσικών Δημοτικού

• Συμπληρώνετε τα στοιχεία του σχολείου σύμφωνα με τις οδηγίες
  • Αποθηκεύετε τη φόρμα

Δηλώσεις συμμετοχής που δεν θα ακολουθήσουν αυτή τη διαδικασία δεν θα ληφθούν υπόψη.

Πανελλήνιος Διαγωνισμός Φυσικών “Αριστοτέλης” 2023 (για τους μαθητές Ε’ και Στ’ Δημοτικού)

Πέμπτη, 23 Μαρτίου 2023

Έγκριση    Αιγίδα   Οδηγίες

Θεματικές Ενότητες Διαγωνισμού

Πανελλήνιος Διαγωνισμός Φυσικής “Αριστοτέλης” 2023.
10 Μαρτίου 2023 (για τους μαθητές Α’, B’ και Γ’ Γυμνασίου)
Θεματικές Ενότητες Διαγωνισμού

Πανελλήνιος Διαγωνισμός Φυσικής “Αριστοτέλης” 2023 10 Μαρτίου 2023 (για τους μαθητές Α’, B’ και Γ’ Λυκείου)

Απρίλιος-Ιούνιος 2023 (η ημερομηνία θα ανακοινωθεί εγκαίρως)